07-22-2025, 06:29 PM
Zdecydowanie warto! Sama zamawiam regularnie 10 kg Persila z UniMarket (a konkretnie z tej strony internetowej: https://uni-market.eu/pl/menu/proszki-do...a-156.html) i jest to bardzo opłacalne – cena za kilogram wychodzi dużo niższa niż przy mniejszych opakowaniach. Proszek przechowuję w zamkniętym plastikowym pojemniku, więc nic się nie zbryla ani nie traci zapachu. Jeśli masz sprawdzony produkt, to zakup większego opakowania to świetna decyzja.